Dorast vyhral s Teplicami

21.05.2012 11:56

TJ DRUŽSTEVNÍK ZÁBLATIE 3-0 MŠK SLOVAN TRENČIANSKE TEPLICE

• Zápas sa začal s 15 minútovým meškaním. Už od začiatku diktovali tempo hry domáci hráči Záblatia - čo vyústilo v 25 min., keď perfektný odkop KUCHTU a následne šikovné spracovanie a prelobovanie DUCKÉHO /1:0/.V 30 min. zabránil k vyrovnaniu brankár MINÁRIK a následne zablokoval dorážku domáci obranca URBAN. Hráči odchádzali do kabín po polčase /1:0/.Pred druhým dejstvom prišlo k 2-násobnému striedaniu v domácom mužstve a hra dostala nový náboj. V 65 min. prišlo k zraneniu BRLEJA. 70 a 77 min. priniesla pre DUCKÉHO skórovanie v podobe dvoch utešených gólov a Záblatský fanúškovia začali hádzať na hraciu plochu klobúky k hatrick-u "KIKA".

• ZOSTAVA ZÁBLATIA: Minárik, Fraňo, Urban, Rybár, Kuchta, Magál, Bohuš, Brlej, Šulhánek, Ducký, Beňo. / Gašparovič, Priehoda, Repka, Vrbovský, Husár, Žiška/